Shkup: Vetura godet këmbësorin 92 vjeçar - Bota Sot
Shkup: Vetura godet këmbësorin 92 vjeçar

Shkupi

Shkup: Vetura godet këmbësorin 92 vjeçar

Më: 30 janar 2019 Në ora: 11:58
Foto ilustrim

Me 29.01.2019 në ora 15.10 në udhëkryqin nga rruga ‘Bansko’ dhe rruga ‘Kongresi Ril’ në Shkup, vetura e tipit ‘Daevu matiz’ me targa nga Shkupi, e drejtuar nga S.I.(52) nga Shkupi e ka goditur këmbësorin S.S.(92) nga Shkupi.

S.S. është lënduar rëndë dhe është dërguar për shërim në Qendrën Emergjente në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza”. Kontroll në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i SPB Shkup.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...