Shkup: Vetura e tipit “Pezho” godet një këmbësor 49 vjeçar - Bota Sot
Shkup: Vetura e tipit “Pezho” godet një këmbësor 49 vjeçar

Shkupi

Shkup: Vetura e tipit “Pezho” godet një këmbësor 49 vjeçar

Më: 6 shkurt 2019 Në ora: 16:27
Ilustrim

Dje reth orës 17.40 në rrugën ‘Rilindja Bogomile’ në Shkup, vetura e tipit “Pezho” me targa nga Shkupi, e drejtuar nga M.S.(44) nga Shkupi, e ka goditur këmbësorin R.T.(49) nga Shkupi.

R.T. është lënduar rëndë dhe është dërguar në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza”. Është kryer kontroll në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...