Shkup, 8 aksidente gjatë ditës së djeshme - Bota Sot
Shkup, 8 aksidente gjatë ditës së djeshme

Shkupi

Shkup, 8 aksidente gjatë ditës së djeshme

Më: 8 shkurt 2019 Në ora: 10:36
Ilustrim

Dje në Shkup janë shënuar plot tetë aksidente ndërsa, tre persona kanë marrë lëndime të lehta në dy prej gjithsej tetë aksidenteve të cilat kanë ndodhur në njëzet e katër orët e kaluara në rajonin e Qytetit të Shkupit. 

Në gjashtë aksidente të tjera janë shkaktuar vetëm dëme material dhe janë sanksionuar 117 shoferë për parkim të gabuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...