Në Shkup bëhet thirrje për “bojkot” të zgjedhjeve presidenciale - Bota Sot
Në Shkup bëhet thirrje për “bojkot” të zgjedhjeve presidenciale

Shkupi

Në Shkup bëhet thirrje për “bojkot” të zgjedhjeve presidenciale

Më: 16 prill 2019 Në ora: 20:22
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një makinë që po qarkullon rreth Shkupit dhe u bën thirrje qytetarëve që të bojkotojnë zgjedhjet presidenciale.

Videoja që inçizoi “1TV” tregon një furgon në të cilin shkruan “Bojkot” me ngjyrat kombëtare maqedonase dhe prej të cilave dëgjohet muzikë.

Deri tani asnjë prej tre kandidatëve për president të vendit nuk u ka bërë thirrje anëtarëve të tyre për bojkot të zgjedhjeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...