Tre vetura përfshihen nga zjarri në Shkup - Bota Sot
Tre vetura përfshihen nga zjarri në Shkup

Shkupi

Tre vetura përfshihen nga zjarri në Shkup

Më: 20 prill 2019 Në ora: 20:29
Foto ilustrim

Nga Ministria e Punëve të Brendshme njoftojnë se sot në Shkup janë djegur tre vetura.

Sot në orën 3:46 të mëngjesit në SPB Shkup është paraqitur se në sheshin “Jane Sandanski” është përfshirë nga zjarri një veturë e markës “Porsche” pronë e M.J. (43) nga Shkupi.

Nga policia gjithashtu informojnë se nga shpërthimi i zjarrit pastaj janë përfshirë edhe dy vetura tjera një “Suzuki” dhe një “Peugeot”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...