Aksion antidrogë në Shkup - Bota Sot
Aksion antidrogë në Shkup

Shkupi

Aksion antidrogë në Shkup

Më: 9 maj 2019 Në ora: 23:29
Foto ilustrim

Sipas burimeve të policisë të dhënë për televizionin “Alsat”, policia në kuadër të një operacioni në shkallë të gjerë në Shkup ka nisur një operacion anti drogë intensiv.

Të dhënat e para flasin për të paktën 4 persona të ndaluar.

Operacioni po zhvillohet në kuadër të Sektorit për Krim të Organizuar dhe Njësitit të Ndërhyrjes së Shpejt, Shkup.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...