Shkup: Burri rrah gruan në rrugë - Bota Sot
Shkup: Burri rrah gruan në rrugë

Shkupi

Shkup: Burri rrah gruan në rrugë

Më: 25 korrik 2019 Në ora: 13:28
Pamje nga videoja

Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet se si një burri keqtrajton një grua dhe me pastaj pasi e godet e shtyen me qëllim për ta larguar nga makina e tij, ajo paraprakisht shihet se si e godet makinën e një taksie të Shkupit.

Në video filmimin që është publikuar nga portali MKD.MK, shihet se si drejtuesi i makinës pa pikë turpi vazhdon rrugën duke e lënë gruan e gjorë të shtrirë në mes të rrugës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...