Aksident në Shtip, katër persona me lëndime të rënda trupore - Bota Sot
Aksident në Shtip, katër persona me lëndime të rënda trupore

Shkupi

Aksident në Shtip, katër persona me lëndime të rënda trupore

Më: 30 korrik 2019 Në ora: 23:18
Ilustrim

Në aksidentin e ndodhur në rrugën Shtip-Radovish katër persona kanë marrë lëndime të rënda trupore.

Sipas zëdhënëses së SPB Shtip, Gordana Panajotova aksidenti ka ndodhur në orën 14:47 mes një kamioni me tabela të Shkupit e drejtuar nga personi T.D (37) dhe automjeti nga Velesi e llojit ‘Golf’ e drejtuar nga 46 vjeçari Zh.K nga Radovishit.

“Në aksident me lëndime të rënda trupore janë vozitësit e automjeteve, si dhe bashkudhëtarët në automjet”, tha Panajotova.

Ajo shtoi se të lënduarit janë bartur në Spitalin klinik në Shtip.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...