Regjistrohen dy grabitje në Shkup - Bota Sot
Regjistrohen dy grabitje në Shkup

Shkupi

Regjistrohen dy grabitje në Shkup

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 21:34
Ilustrim

Dy grabitje kanë ndodhur gjatë ditës së sotme në Shkup.

Siç njoftojnë nga MPB, në orën 08:45 në polici është denoncuar se në bulevardin “AVNOJ”, dy persona prej të cilëve njëri me armë zjarri, e kanë sulmuar 57-vjeçarin të punësuar në një kazino dhe i kanë marrë para.

Ndërsa vjedhje tjetër ka ndodhur në orën 04:50, kur në SPB Shkup është denoncuar se në një pompë benzine në rrugën “Gjorçe Petrov”, një person e ka kërcënuar dhe i ka marrë para një të punësuari.

Nga MPB thonë se po marrin masa për të zbardhur të dy rastet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...