Aksident i rëndë në Shkup - Bota Sot
Aksident i rëndë në Shkup

Shkupi

Aksident i rëndë në Shkup

Më: 4 shtator 2019 Në ora: 22:53
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në sheshin “Ilindenska” në afërsi të shkollë së mesme “Orce Nikollov”.

Sipas informacioneve të “Sitel” një motoçiklistë në vendkalimin për këmbësorë ka lënduar katër gra.

Këmbësorët kanë marrë lëndime të rënda trupore dhe me disa vetura të ndihmës së shpejtë janë dërguar në spital.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat