Shkupi informonë se furnizimi me ujë është ndërprerë - Bota Sot
Shkupi informonë se furnizimi me ujë është ndërprerë

Shkupi

Shkupi informonë se furnizimi me ujë është ndërprerë

Më: 1 dhjetor 2019 Në ora: 13:06
Foto ilustrim

Në bulevardin “Kërste Misirkov” tek ASAHM në stacionin e autobusit, sot për shkak të një defekti në rrugë është ndërprerë furnizimi me ujë për shfrytëzuesit në bulevardet “Kërste Misirkov” dhe “Shën Klimenti i Ohrit” (rruga e avokatëve).

Nga NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi”-Shkup informojnë se furnizimi me ujë është ndërprerë nga ora 10:00 dhe do të zgjasë deri në sanimin e defektit. .

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat