Aksident në Butell të Shkupit, rrokulliset vetura me targa të Tetovës - Bota Sot
Aksident në Butell të Shkupit, rrokulliset vetura me targa të Tetovës

Shkupi

Aksident në Butell të Shkupit, rrokulliset vetura me targa të Tetovës

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 19:56
Foto nga aksidenti

Një veturë me targa të Tetovës është rrokullisur në Butell Të Shkupit.

Automjeti ka dalë nga rruga dhe është përmbysur si pasojë e tejkalimit të shpejtësisë.

Shoferi është nxjerë nga vetura dhe i është dhënë ndihma e shpejtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat