Shkup, gjendet një trup i pajetë përgjatë hekurudhës - Bota Sot
Shkup, gjendet një trup i pajetë përgjatë hekurudhës

Shkupi

Shkup, gjendet një trup i pajetë përgjatë hekurudhës

Më: 4 janar 2020 Në ora: 11:15
Ilustrim

Sot rreth orës 06:35 minuta makinisti Simo Velinovski derisa ka drejtuar trenin për udhëtarë i cili ka qarkulluar në drejtimin Gjevgjeli-Shkup, pas nisjes së trenit nga stacioni hekurudhor Veles në drejtim të stacionit hekurudhor Rajko Zhinzifov tek tuneli i parë, përskaj hekurudhës ka vërejtur një trup të pajetë.

Lidhur me rastin në fjalë, organet e hetuesisë në bashkëpunim me policinë kanë dal në vendngjarje dhe po hetojnë rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat