Humb jetën 38 vjeçarja në aksidentin e djeshëm në rrugën Shkup – Veles - Bota Sot
Humb jetën 38 vjeçarja në aksidentin e djeshëm në rrugën Shkup – Veles

Shkupi

Humb jetën 38 vjeçarja në aksidentin e djeshëm në rrugën Shkup – Veles

Më: 17 janar 2020 Në ora: 12:42
Ilustrim

Humbi jetën J.V.M (38) nga Kavadari, e cila dje pësoi lëndime të rënda trupore në rrugën Shkup – Veles.

Siç njoftojnë nga MPB, aksidenti ndodhi dje ndërsa të lënduar mbetën S.M dhe bashkudhëtarët J.V.M që të dy nga Kavadari, ndërsa me lëndime të lehta trupore mbetën dy persona.

Këqyrjen e vendit të ngjarjes e ka kryer Prokurori publik dhe ekipi i SPB Veles.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat