Vidhet një postë në Shkup

Shkupi

Vidhet një postë në Shkup

Më: 26 janar 2020 Në ora: 18:31
Foto ilustrim

Një kryerës i panjohur të premten pasdite ka kryer vjedhje të rëndë në një postë në qendrën tregtare “Natanail Kuçevishki” në Butel, deklarojnë nga policia.

Më 24.01.2020 në orën 10:15 është paraqitur se në rrugën “Natanail Kuçevishki” në qendrën tregtare, në një objekt të postës, një person i panjohur ka kryer vjedhje të rëndë dhe nga një kasafortë metalike ka marrë para.

Nga policia thonë se janë marrë masat për zbardhjen e rastit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat