Shkup, humb jetën një person nga goditja elektrike - Bota Sot
Shkup, humb jetën një person nga goditja elektrike

Shkupi

Shkup, humb jetën një person nga goditja elektrike

Më: 8 shkurt 2020 Në ora: 15:10
Foto ilustrim

Në SPB Shkup në orën 8:40 sot u denoncua se një person derisa ishte ngjitur në cisternë e cila ishte afër stacionit të hekurudhës në Ilinden është goditur nga një sulm elektrik.

Nga MPB vërtetuan për aim se personi kishte vdekur dhe se ishte identifikuar se bëhet fjalë për personin M.B (46) nga Shkupi.

Në vendngjarje kanë dalë ekipet e SPB Shkup, Brigada Territoriale e Zjarrfikësove dhe Shërbimet e Urgjencës Mjekësore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat