Shkup, një person është sulmuar fizikisht gjatë orës policore

Shkupi

Shkup, një person është sulmuar fizikisht gjatë orës policore

Më: 25 maj 2020 Në ora: 17:07
Foto ilustrim

Rreth orës 21:30, personi A.B (26) nga Shkupi është sulmuar fizikisht nga dy persona që jetonin në të njëjtën rrugë dhe kanë thyer shishe qelqi para shtëpisë së tij.

Sipas paraqitësit, në përpjekje për t’i penguar ata të shqetësojnë rendin dhe qetësinë publike, A.B. fillimisht u sulmua fizikisht nga një person mashkull, dhe vëllai i tij P.B. erdhi në mbrojtje të tij, pas së cilës nëna e tij V.B. (49) dhe gruaja e tij V.B. (26) nga Shkupi, e cila duke dashur t’i ndihmonte, gjithashtu janë sulmuar edhe fizikisht nga personat.

Po punohet për zbardhjen e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat