Aksident në Qarkoren e Shkupit

Shkupi

Aksident në Qarkoren e Shkupit

Më: 6 tetor 2020 Në ora: 17:30
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident në komunikacion ka ndodhur sot pasdite në Qarkoren e Shkupit në drejtim të Tetovës.

Nuk raportohen viktima por vetëm lëndime të lehta trupore dhe dëme materiale, siç shihet edhe nga fotot.

Shkak i aksidentit mendohet të ketë qenë moti i keq me shi dhe shpejtësia jashtë normave të lejuara.

Priten që MPB të del me informacione shtesë për aksidentin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat