Rasti tragjik në Shkup/ Presoni që vdiq nga stresi pasi që iu grabit barnatorja

Shkupi

Rasti tragjik në Shkup/ Presoni që vdiq nga stresi pasi që iu grabit barnatorja

Më: 23 shtator 2021 Në ora: 06:19
Ali Skenderi

Ali Skenderi ishte pronari i barnatores AL-NE e cila u grabit disa orë më parë nga hajnat në Shkup.

Pas lajmërimit nga punëtorja për grabitjen, Aliu niset në vendngjarje dhe nga trishtimi ndërron jetë.

Në Kardiologji atij vetëm iu dëshmua vdekja.

Çairi humbi një person té dashur për shoqërinë ndërsa i ndjeri ka lënë pas vetes 4 jetimë, tre vajza dhe djalin e sapo lindur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat