Një person kërcënohet me armë për shkak të keqkuptimit në komunikacion

Shkupi

Një person kërcënohet me armë për shkak të keqkuptimit në komunikacion

Më: 15 nëntor 2021 Në ora: 17:44
Foto ilustrim

Një incident ka ndodhur dje ne Shkup.

Policia informon se një banor i Shkupit në moshën 25 vjeçare ka raportuar për një incident të ndodhur në bulevardet “Boris Trajkovski” dhe “Koço Racin”.

Sipas njoftimit nga D.P., mbrëmë derisa ishte duke u transportuar me veturë “Volkswagen Golf”, me targa të Shkupit, e drejtuar nga F.S. (25) nga Shkupi, për shkak të keqkuptimit në komunikacion, një person i cili drejtonte veturën ”Ford Focus” kërcënoi me armë.

Policia po merr masa për zbardhjen e rastit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat