Arrestohet një person në Shkup, kërkohej me fletarrest

Shkupi

Arrestohet një person në Shkup, kërkohej me fletarrest

Më: 27 dhjetor 2021 Në ora: 16:20
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se këtë mëngjes ka arrestuar 25 vjeçarin R.J i cili është kërkuar me flet arrest.

“Në orën 08:30 në lagjen Dizhon, pjesëtarë të Njësisë policore për intervenime pranë SPB Shkup e kanë arrestuar personin R.J (25) nga Shkupi.

Kundër tij është lëshuar urdhër arrest për vuajtjen e dënimit prej pesë viteve e gjysmë.

Personi do të dërgohet në burg për të vuajtur dënimin”, thonë nga MPB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat