Bie nga kati i tetë i baneses një grua në Çair të Shkupit, humb jetën në vendngjarje!

Shkupi

Bie nga kati i tetë i baneses një grua në Çair të Shkupit, humb jetën në vendngjarje!

Më: 29 dhjetor 2021 Në ora: 22:34
Foto ilustrim

Para pak çastesh ka ndërruar jetë në vendngjarje një grua e cila dyshohet të ketë rënë nga kati i tetë i ndërtesës ku banonte.

Deri më tani nuk ka informacione nga policia për rrethanat në të cilat ka humbur jetë.
Lajmi është në përditësim.

Ndërkaq priten informacione zyrtare nga policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat