Arrestohet 31 vjeçari, dërgohet në burg për vuajtje të dënimit

Shkupi

Arrestohet 31 vjeçari, dërgohet në burg për vuajtje të dënimit

Më: 30 dhjetor 2021 Në ora: 10:54
Foto ilustrim

Gjatë ditës së djeshme diku rreth orës 13:30 në bulevardin “Kuzman Josifovski Pitu”, në Shkup, policia ka privuar nga liria 31 vjeçarin G.B.

Ndaj të cilit ishte shpallur fletarrestim qendror për vuajtje të dënimit me burg prej 1 vjet e 6 muaj.

Personi në fjalë është dërguar menjëherë në burgun e Idrizovës për vuajtjen e dënimit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat