Në Klinikën e Toksikologjisë në Shkup për vit të ri përfunduan 17 persona

Shkupi

Në Klinikën e Toksikologjisë në Shkup për vit të ri përfunduan 17 persona

Më: 1 janar 2022 Në ora: 14:30
Ilustrim

Gjatë mbrëmjes së vitit të ri, në Klinikën e Toksikologjisë në Shkup kanë përfunduar 17 persona.

Prej tyre, shtatë janë të mitur të moshës nga 14 derii 17 vjet.

Siç theksojnë nga klinika, 10 pacientë kanë qenë të gjinisë mashkullore dhe shtatë femra.

Gjatë festave të vitit të ri, nga Ndihma e Shpejtë dhe nga Klinika e Toksikologjisë bënë thirrje të mos deprohet me ushim dhe alkool.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat