Humb jetën një 24 vjeçare nga Shkupi nga goditja e automjetit

Shkupi

Humb jetën një 24 vjeçare nga Shkupi nga goditja e automjetit

Më: 20 janar 2022 Në ora: 20:28
Foto ilustrim

Një vajzë 24 vjeçare ka humbur jetën pasi që u godit sonte nga një automjet në Shkup afër një qendre tregtare.

Ajo ka kaluar rrugën në vizëbardha.

Ndërsa automjete “Toyota” ka goditur dhe ka hedhur disa metra me çka ka humbur jetën në vendngjarje.

Policia është në vendngjarje për të kryer këqyerjen e vendit të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat