Shkup, shpërndarësi i drogës arrestohet në një klub nate

Shkupi

Shkup, shpërndarësi i drogës arrestohet në një klub nate

Më: 23 janar 2022 Në ora: 15:26
Foto ilustrim

Në klub nate në Shkup, nga ana e nëpunësve policorë të Njësitit të Policisë Intervenuese nga liria është privuar B.T. (24).

Nga Shkupi tek i cili është gjetur dhe është sekuestruar materie e bardhë në gjendje pluhuri dhe një makinë thërmuese me marihuanë.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme theksojnë se kundër B.T.

Do të parashtrohet kallëzim adekuat pas dokumentimit të rastit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat