Shpërthen zjarr i madh në Shkup

Shkupi

Shpërthen zjarr i madh në Shkup

Më: 14 prill 2022 Në ora: 14:36
Foto nga vendi i ngjarjes

Sot ka shpërthyer një zjarr i madh në lagjen Karposh në afërsi të fabrikës së vjetër “Treska”.

Sipas fotografive të publikuar nga qytetarët shihet tym i madh.

Por nuk ka detaje për shkaqet e zjarrit.

Pamjet:

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat