Aksident i rëndë në Shkup, dyshohet se ka të vdekur

Shkupi

Aksident i rëndë në Shkup, dyshohet se ka të vdekur

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 00:29
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkup.

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 21.30 në qarkoren e Shkupit, gjegjësisht afër daljes për në lagjen Radishan.

Akisdenti ka ndodhur mes një veture dhe motoçiklete në të cilën kanë qenë duke udhëtuar dy persona, njëri nga të cilët dyshohet se ka vdekur në vendin e ngjarjes.

Në vendin e ngjarjes gjenden ekipe të shumta të policisë dhe ekipet e ndihmës së shpejt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat