Publikohen pamjet e para nga moti i keq në Shkup

Shkupi

Publikohen pamjet e para nga moti i keq në Shkup

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 16:45
Foto nga vendi i ngjarjes

Mot i keq e ka përfshirë sot pasdite Shkupin.

Furtuna që ka kaluar në kryeqytetin e Maqedonisë së Veriut ka lënë pas vete drunj të shkulur dhe të rrëzuar, vetura të dëmtuara.

Kurse për momentin nuk ka informacione për persona të lenduar.

Image
Foto nga vendi i ngjarjes

Furtuna është përcjellur me shi, breshër dhe erë të fuqishme.

Image
Foto nga vendi i ngjarjes
Image
Foto nga vendi i ngjarjes
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat