Arrestohet një 33-vjeçar në Parkun e Qytetit të Shkupit

Shkupi

Arrestohet një 33-vjeçar në Parkun e Qytetit të Shkupit

Më: 24 korrik 2022 Në ora: 16:19
Foto ilustrim

Një person nga Shkupi është arrestuar në Parkun e Qytetit, pasi tek ai është gjetur marihuan, njofton policia.

“Me datë 23.07.2022 në ora 22:50 në Parkun e Qytetit, zyrtarë policorë të Njësisë së Policisë Intervenuese në kuadër të SPB Shkup kanë arrestuar F.A.(33) nga Shkupi për shkak se i është gjetur dhe konfiskuar marihuan.

Pas dokumentimit të rastit kundër tij do të ngritet kallëzim përkatës”, njoftojnë nga SPB Shkup.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat