Gjendet një trup i pajetë në hekurudhën e Shkupit

Shkupi

Gjendet një trup i pajetë në hekurudhën e Shkupit

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 19:02
Foto ilustrim

Në stacionin hekurudhor “Zhelenikov”ë, në drejtim të Velesit, afër shinave, dje është gjetur një trup i njeriut.

“Dje në ora 09:42 në SPB Shkup, T.G., punonjës i Hekurudhave të Maqedonisë, ka raportuar se një kilometër pas stacionit hekurudhor Zhelenikovë, në drejtim të Velesit, në afërsi të shinave, ka gjetur një trup të njeriut”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë do të dorëzohet për autopsi.

Në vendin e ngjarjes është kryer ekspertizë nga policia e SPB Shkup.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat