Bastisje në Shkup, zbulohen lëndë narkotike

Shkupi

Bastisje në Shkup, zbulohen lëndë narkotike

Më: 15 shtator 2022 Në ora: 00:13
Foto ilustrim

Pas njoftimeve operative të pranuara dhe urdhrit për bastisje nga Gjykata Themelore Penale në Shkup, sot nëpunës të policisë nga SPB Shkup – Njësiti për Tregti të Palejuar kryen bastisje në shtëpinë e F.M. (25).

Siç njoftoi MPB, gjatë bastisjes është gjetur marihuanë.

Personi është privuar nga liria dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të ngritet kallëzim penal adekuat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat