Të shtëna Shkup, plagoset një person

Shkupi

Të shtëna Shkup, plagoset një person

Më: 10 tetor 2022 Në ora: 16:50
Foto ilustrim

Me datë 09.10.2022, në SPB Shkup, nga spitali i përgjithshëm i qytetit “Shën Naum i Ohrit” është raportuar se me plagë nga arma e zjarrit është sjellë D.N.(29) nga Shkupi.

Më herët në SPB Shkup ishte njoftuar se në sheshin “Sllovenia” janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri, pas së cilës në vendin e ngjarjes kanë dalë policia, ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur disa gëzhoja dhe një plumb të pa shkrepur.

Policia ka kryer ekspertizë, ndërsa janë marrë masat për zbardhjen e rastit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat