Shkup, arrestohet i dënuari për kontrabandë me emigrantë

Shkupi

Shkup, arrestohet i dënuari për kontrabandë me emigrantë

Më: 1 nëntor 2022 Në ora: 11:15
Foto ilustrim

Policia e RMV-së njofton se sot në orën 07:00 në rr. “Dizhon” në Shkup, e ka privuar nga liria S.S.(40) nga Shkupi, për vuajtje të dënimit me burg.

Sipas MPB-së, ai u dënua me pesë vjet e nëntë muaj burg për veprën penale “kontrabandë me emigrantë” dhe ishte në kërkim me urdhër qendror, për të vuajtur dënimin në burgun në Idrizovë tre vjet e nëntë muaj.

Personi do të dërgohet në institucionin për pjesën e mbetur të dënimit me burg.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat