Një 26-vjeçar është gjetur i vdekur në Shkup

Shkupi

Një 26-vjeçar është gjetur i vdekur në Shkup

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 18:10
Foto ilustrim

Me datë 25.11.2022 rreth orës 17:30 në SPB Shkup, nga ana e Emergjencave Mjekësore është raportuar se në rrugën “Patris Lumumba” në Shkup është gjetur i ndjeri M.O.(26).

I cili nga mjeku ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune. 

Një ekip nga SPB Shkup ka kryer inspektime në vendin e ngjarjes.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë është dorëzuar për obduksion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat