Gjendet trupi i pajetë i 68-vjeçares në Shkup

Shkupi

Gjendet trupi i pajetë i 68-vjeçares në Shkup

Më: 6 janar 2023 Në ora: 18:37
Foto ilustrim

Sot mbi manastirin “Shën Eremija” në vendbanimin Pintija të Shkupit është gjetur e vdekur Z.L. (68) nga Shkupi.

E cila është raportuar se është larguar nga shtëpia më 31.12.2022.

Një ekip i ndihmës së shpejtë mjekësore ka konstatuar vdekjen pa gjurmë të dukshme dhune dhe me urdhër të prokurorit publik, trupi i pajetë i të ndjerës është dorëzuar për autopsi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat