Dy gra zihen në një kazino në Shkup

Shkupi

Dy gra zihen në një kazino në Shkup

Më: 7 janar 2023 Në ora: 17:49
Foto ilustrim

Konfrontim fizik mes dy femrave ka ndodhur në një kazino në Shkup. Nga policia nuk japin shumë detaje, por thonë se pas dokumentimit të plotë do të ngrihet kallëzimi përkatës.

“Më datë 06.01.2023, në ora 16:30, është raportuar se në një kazino në rrugën ‘Dimitrie Çupovski’ në Shkup, pas një mosmarrëveshjeje të mëparshme është prishur rendi dhe qetësia publike me një konfrontim fizik të 42-vjeçares.

G.T nga Kavadari dhe 23-vjeçares T.T nga Shkupi.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një dorëzim përkatës”, thonë nga MPB.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat