Shkup, takim për luftë kundër tregtisë me njerëz në Evropën Juglindore - Bota Sot
Shkup, takim për luftë kundër tregtisë me njerëz në Evropën Juglindore

Shkupi

E diel, 21 tetor 2018

Shkup, takim për luftë kundër tregtisë me njerëz në Evropën Juglindore

Më: 14 nëntor 2017 Në ora: 10:15
Ilustrim

Takim i koordinatorëve nacional për luftë kundër tregtisë me njerëz në Evropën Juglindore do të mbahet sot në Shkup.

Në takim fjalim do të mbajë koordinatorja për luftë kundër tregtisë me njerëz dhe sekretare shtetërore në Ministrinë e Punëve të Brendshme, Magdalena Nestorovska.

Fjalim përshëndetëa në fillim të takimit do të ketë zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Agim Nuhiu.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test