Digjen tre makina në Shkup - Bota Sot
Digjen tre makina në Shkup

Shkupi

E enjte, 15 nëntor 2018

Digjen tre makina në Shkup

Më: 17 nëntor 2017 Në ora: 14:03
Foto ilustrim

Tre makina janë djegur mbrëmë në orën 21:56 në rrugën “23 Tetori” në Shkup, njoftojnë nga policia.

Makinat që janë djegur janë të llojit “Volkswagen Sharan” – nën pronësi të A.B (33), “Peugeot 308” – nën pronësi të A.N dhe “Ford Fiesta” – nën pronësi të A.J (76), të gjitha me regjistrim të Shkupit.

Hetim në vendin e ngjarjes policia do të kryejë gjatë ditës së sotme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test