Sonte pritet bora e parë në Shkup - Bota Sot
Sonte pritet bora e parë në Shkup

Shkupi

E martë, 13 nëntor 2018

Sonte pritet bora e parë në Shkup

Më: 20 nëntor 2017 Në ora: 23:22
ilustrim

Sipas meteorologëve të faqes weather.com që njihet si një nga faqet meteorologjike më të sakta në botë, në Shkup sonte pritet të bie bora e parë.

Të rreshurat e borës pritet të jenë të shkurta edhe atë pas mesnatë diku mes orës 2 dhe 4 dhe nuk do të mbajnë shumë, megjithatë pritet ulje e ndjeshme e temperaturave nën zero.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test