Disa pjesë të Shkupit pa ujë të pijshëm - Bota Sot
Disa pjesë të Shkupit pa ujë të pijshëm

Shkupi

E shtunë, 20 tetor 2018

Disa pjesë të Shkupit pa ujë të pijshëm

Më: 25 nëntor 2017 Në ora: 17:21
Ilustrim

Për shkak të aksionit për sanimin e defekteve të ujësjellësit në rrugë sot dhe nesër ndërprerje të furnizimit me ujë do të kenë një pjesë e lagjeve Shuto Orizare dhe Vizbeg.

Furnizim të ndërprerë prej orës 8:00 deri në përfundimin e punimeve do të kenë banorët e rrugëve Bërsjaçka Buna, Jetë e re, Pellagonia, Butelski Venec dhe bulevardi “Makedonska Kosovska brigada”, krahu 19 në lagjen Shuto Orizare dhe një pjesë e lagjes Vizbeg.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test