Shkup, një qytetari i vidhen më shumë se 1 milion denarë - Bota Sot
Shkup, një qytetari i vidhen më shumë se 1 milion denarë

Shkupi

E premte, 19 tetor 2018

Shkup, një qytetari i vidhen më shumë se 1 milion denarë

Më: 28 nëntor 2017 Në ora: 16:38
Ilustrim

Nëntëmbëdhjetëvjeçari S.Gj. (19) i punësuar në “Sport Vizhën”, dje ka dalë nga Qendra tregtare “Siti Moll” në Shkup dhe është nisur drejt “Bankës komerciale” që të kryejë pagesë të qarkullimit, me ç’rast është ndaluar nga dy persona të panjohur, të cilët pas goditjeve në stomak dhe kokë, i kanë marrë një qese, në të cilën ka pasur 1.049.100 denarë.

MPB informoi se ndërmerren masa për gjetjen e autorëve dhe për zbardhjen e plotë të rastit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test