Bllokohet nga uji qarkorja rreth Shkupit - Bota Sot
Bllokohet nga uji qarkorja rreth Shkupit

Shkupi

Bllokohet nga uji qarkorja rreth Shkupit

Më: 1 dhjetor 2017 Në ora: 16:30
Pamje nga Shkupi

Moti i keq që ka kapluar Maqedoninë sot dhe dje ka shkaktuar rrëmujë të madhe në komunikacion dhe ka bllokuar disa nga rrugët kryesore në Shkup.

Lumi Vardar ka dalë nga shtrati kurse qarkorja rreth kryqytetit ka shkaktuar bllokim të komunikacionit, gjë që e ka bërë policinë që të rikahëzojë veturat që lëvizin në këtë aks.Nga Bashkia e Shkupit kanë thënë se janë të gatshëm që të përballen me vërshimet eventuale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test