Gjendet trupi i pajetë i profesoreshës e cila dje u shpall e zhdukur - Bota Sot
Gjendet trupi i pajetë i profesoreshës e cila dje u shpall e zhdukur

Shkupi

Gjendet trupi i pajetë i profesoreshës e cila dje u shpall e zhdukur

Më: 6 dhjetor 2017 Në ora: 20:05
Snezhana Trojaçanec

Sot është gjetur trupi i profesoreshës Snezhana Trojaçanec, e cila kërkohej pasi që dje kishte dalur nga shtëpia e saj dhe nuk ishte kthyer më.

Profesoresha 52 vjeçare Snezhana Trojaçanec është gjetur e vdekur. Informacionin e ka bë të ditur përmes rrjeteve sociale djali i saj, Filip Trojaçanec. Ajo u zhduk dje në mëngjes, kur bashkëshorti i saj ka vërejtur se nuk është në shtëpi.

Edhe pse u organizuan ekspeditë kërkimore prej qytetarëve dhe prej policisë, ajo nuk u gjet e gjallë, por e vdekur në ujërat e lumit Vardar. Sipas familjarëve, profesoresha Trojaçanes ka vuajtur nga depresioni.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test