Shkup: Gjendet një grua e varur në dru - Bota Sot
Shkup: Gjendet një grua e varur në dru

Shkupi

E martë, 16 tetor 2018

Shkup: Gjendet një grua e varur në dru

Më: 11 dhjetor 2017 Në ora: 10:48
Foto ilustrim

Mbrëmë rreth orës 20:00 në afërsi të Qendrës Tregtare Leptokaria në Shkup është gjetur e varur në dru gruaja 37 vjeçare me iniciale P.L nga një fshat i rrethinës së Shkupit.

Ekipet e Ndihmës së Shpejtë kanë konstatuar vdekjen e gruas e cila kishtë lëndime të mëdha rreth qafës si pasojë e shtërngimit me litar.

Trupi i saj është dorëzuar për obduksion dhe rezultatet do të shkojnë tek gjykatësi hetues.

Shkaqet që kanë çuar deri në vetëvarje nuk janë të njohura.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test