Tragjedi në Shkup, ndërron jetë foshnja tri javëshe - Bota Sot
Tragjedi në Shkup, ndërron jetë foshnja tri javëshe

Shkupi

E diel, 18 nëntor 2018

Tragjedi në Shkup, ndërron jetë foshnja tri javëshe

Më: 12 janar 2018 Në ora: 21:57
Foto ilustrim

Tragjedi e madhe ka ndodhur në një shtëpi në rrugën “Bërsjaçka Buna” në Shkup. Policia njofton se të enjten në ora 9 e 30 minuta, nëna me iniciale A.S. është zgjuar nga gjumi dhe e ka vërejtur foshnjën e vetë tri javëshe pa shenja jete.

Rastin e ka paraqitur vetë nënan në polici, rreth orës 10 e 17 minuta. Me urdhër të Prokurorit publik, trupi i pajetë i bebes tre javore është dorzuar për obduksion.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test