Vjedhje e veturës në Shkup - Bota Sot
Vjedhje e veturës në Shkup

Shkupi

E martë, 23 tetor 2018

Vjedhje e veturës në Shkup

Më: 19 janar 2018 Në ora: 15:23
Foto ilustrim

Në bulevardin “Aradhet partizane” dje pasdite është vjedhur veturë “Golf 6” me targa të Shkupit në të cilën ka pasur laptop, ipod mini dhe një palë çizme për skijim.

Siç informojnë nga MPB-ja, rastin e ka paraqitur B.P.(25), ndërsa personi i panjohur që ka kryer vjedhjen ka krijuar përfitim material joligjor në vlerë prej 700.000 denarë.

Personi i panjohur ka ardhur te vetura e parkuar, që ka qenë e ndezur dhe me çelësin në vend, ka hyrë dhe është larguar nga vendi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test