Nesër pa energji elektrike disa pjesë të Shkupit - Bota Sot
Nesër pa energji elektrike disa pjesë të Shkupit

Shkupi

E shtunë, 17 nëntor 2018

Nesër pa energji elektrike disa pjesë të Shkupit

Më: 25 janar 2018 Në ora: 10:34
Ilustrim

Për shkak të problemeve teknike, nesër pa energji elektrike në periudh nga ora 9:00 deri në orën 14:00 do të mbeten shfrytëzuesit nga fshatërat e Sarajit, dhe një pjesë nga lagjeja nr.20 në komunën e Sarajit.

Në periudhë nga ora 9:00 deri në 10:00 pa energji elektrike do të mbeten dhe shfrytëzuesit në rrugën Indira Gandi nr.31, rr.Pellagonia dhe lagjeja.Brsjaçka buna në komunën e Shuto Orizares.

Gjithashtu, pa energji elekrtike në periudh nga ora 10:30 deri në 14:30 nesër do të mbeten shfrytëzuesit nga rruga Stogovo nga nr. 21 deri në 27 dhe rr.Kozle nga nr.28 deri në 54 në komunën e Karposhit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test