Zhbogar paralajmëroi gjashtë muaj të ngjeshur në relacionin BE-Ballkani Perëndimor - Bota Sot
Zhbogar paralajmëroi gjashtë muaj të ngjeshur në relacionin BE-Ballkani Perëndimor

Shkupi

E shtunë, 17 nëntor 2018

Zhbogar paralajmëroi gjashtë muaj të ngjeshur në relacionin BE-Ballkani Perëndimor

Më: 25 janar 2018 Në ora: 14:38
Ambasadori i BE-së në Shkup, Samuel Zhbogar

Ambasadori i BE-së në Shkup, Samuel Zhbogar ka deklaruar se duhet të besohet në optimizmin e kryeministrave Zaev dhe Tsipras.

Sipas tij, takimi i kryeministrave është lajm i mirë sepse vetëm përmes dialogut mund të zgjidhen problemet dhe çështjet e hapura.

Zhbogar paralajmëroi gjashtë muaj mjaft të ngjeshur në relacionin BE-Ballkani Perëndimor, pasi që shumë punë do të ndodhin në secilin muaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test