Instalimi jo i rregullt i energjisë shkaktoi djegien e shtëpisë në Shkup - Bota Sot
Instalimi jo i rregullt i energjisë shkaktoi djegien e shtëpisë në Shkup

Shkupi

E enjte, 15 nëntor 2018

Instalimi jo i rregullt i energjisë shkaktoi djegien e shtëpisë në Shkup

Më: 28 janar 2018 Në ora: 18:46
Ilustrim

Dje rreth orës 11 e gjysmë, Bujar Xhemaili ka paraqitur se në rrugën “Pere Toshev” nr 34 i është kapluar shtëpia nga zjarri, me ç’rast është djegur kati i dyti, kuzhina dhe dhoma e ndenjës.

Nga ana e zjarrfikësve flaka u lokalizua, persona të lënduar nuk ka. Personi që lajmëroi rastin heq dorë nga inspektimi sepse zjarri është shkaktuar nga një instalim jo i rregullt i energjisë elektrike.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test